Jsme největší
Sauna Club u nás se plavky nenosí

Nekonečná relaxace a zábava
v centru Prahy

Rádi si dopřáváte relaxaci a uvolnění v diskrétním prostředí a ženská krása Vám není cizí? Pak jste u nás správně! Navštivte tak trochu jinou saunu, nabídneme Vám opravdu nadstandardní servis. Vaše spokojenost je naší prioritou.

U nás se plavky nenosí.

Sauna Club je pravým ztělesněním svobody. Všeobecně uznávaná zkratka FKK pochází z němčiny - Frei Körper Kultur, doslova tedy svobodná kultura těla. Nahota není hřích, ale projev svobody, nazí jsme se i narodili. V Sauna Club jsou Vám samozřejmě k dispozici ručníky a župany.

Sauna club palm Girls in Sauna Club
Nezapomenutelné zážitky

Sauna pro více než 15 lidí

Naše sauna poskytuje plný komfort i početnější skupině návštěvníků, stejně jako příjemný výhled do interiéru našeho zařízení, kde se krása snoubí s odpočinkem a relaxací.

Největší vířivka ve střední evropě

Máte rádi dostatek prostoru? Pak se v naší XXXL vířivce rozhodně nebudete cítit stísněně. Nejmodernější technologie a přítomná dámská společnost jsou připraveny postarat se o Vaše blaho a příjemný pocit.

Obklopen nahými ženami

Máte rádi dámskou společnost? Pak neváhejte a navštivte nás. I ženy se rády dívají a jsou rády obdivovány pravými gentlemany, kteří se nezdráhají je pozvat na drink či láhev kvalitního šampaňského. Co bude dál je jen na Vás....

Sauna Club Exterier
SAUNA CLUB

Ve Smečkách 598/31,
Nové Město,
110 00 Praha 1

Informace info@saunaclub.cz
Recepce a odvoz limuzínou +420 777 011 725