Naše služby

image

XXXL Whirlpool

Dopřejte si luxus a odpočinek v krásném prostředí Saunu Bar Prague po celém dnu starostí, před business meetingem, náročným letem, nebo jen tak v doprovodu přátel. Jsme tu pro vás každý den. Relaxujte v naší největší privátní vířivce a vychutnávejte si kvalitní alkohol z našeho baru. Po náročném dni tak můžete uklidnit své myšlenky a načerpat nové síly.

image

THAI, RELAX, HONEY masagges

U nás si vybere opravdu každý z širokého spektra masáží, nohou, obličeje, rukou, thajských, medových či sportovních. Relaxujte a odpočívejte u nás v Sauna Club! Naše proškolené masérky jsou připraveny postarat se o Vaše tělo a zklidnit Vaši mysl.

image

Sauna

Vstupte do příjemně vyhřáté finské sauny a zahřejte celé své tělo a zapomeňte na starosti všedních dní. Ve zdravém těle je přeci zdravý duch!

image

LIVE SPORTS STREAMING

Jste fanouškem sportu, relaxace a rádi si k tomu dopřejete kvalitní alkohol? Přijďte se k nám podívat na svůj oblíbený sportovní klub nebo oblíbený sport na obrovské LED obrazovce! K dispozici je vám privátní posezení nad barem s výhledem do interiéru Sauna Club, kde přítomnost dívek a žen není výjimkou. Sport a zábava k sobě přeci patří!

image

Safety boxes

Váš komfort je naší prioritou, stejně jako čistota a příjemný pocit z návštěvy u nás v Sauna Club. Své cennosti si můžete odložit v SAFETY boxech a věnovat se ničím nerušené zábavě.

PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVAT